مسعود خسروبد

مسعود خسروبد در 20 سال گذشته تجربه های عملیاتی در مدیریت شرکت های تولیدی و مشاوره مدیریت در شرکت های مختلف داشته است.تجربه هایی که سبب شده تا توان تحلیل علمی و عملی کسب و کارهای مختلف را بدست آورد و از همین رو است که می تواند در قالب تدوین نظام مدیریت استراتژیک ، راهکارهای بهینه ارائه دهد تا بهبود ، رشد و توسعه هر کسب و کاری ممکن شود. او علاوه بر تدریس مدیریت کسب وکار به واسطه مدیریت و مشاوره در حوزه های مدیریت استراتژیک، توسعه کسب و کار، مدیریت تولید و انبار و اداری و منابع انسانی، رابطه مناسب میان فرآیندهای داخلی و اهداف سازمان را مبتنی بر رویکردی یکپارچه ایجاد می کند. خسروبد سابقه حدود یک دهه مدیریت در شرکت های شناخته شده صنعتی و همچنین یک دهه سابقه مشاوره عملیاتی در بیش از 50 شرکت در زمینه صنایع تولیدی و خدماتی را در کارنامه خود دارد.
امید لطفیامید لطفی

امید لطفی

امید لطفی در 15 سال گذشته، تجربیات عملیاتی و گسترده ای در حوزه های فروش و بازاریابی به دست آورده است. او در عرصه فروش علمی، مهندسی فروش، تحقیقات بازار و طرح های بازاریابی ، مدیریت ارتباط با مشتریان، برندسازی و تبلیغات به عنوان مدیر اجرایی و مشاوری خلاق و اثرگذار، دارای سوابق ارزشمندی است. پشتکار ، ممارست و ارتباط قوی او با بازارهای مختلف و ایجاد و توسعه فروش نمایندگی، فروش مویرگی و پخش ، فروش سازمانی و انتقال دانش و تجربیاتش در این زمینه، نام لطفی را با فروش اثربخش و مبتنی بر اصول بازاریابی گره زده است. سابقه ی طولانی ایشان در حوزه های مختلف کسب و کار، منجر به ایجاد و توسعه ارتباط یکپارچه پویا و اثربخش میان واحدهای وظیفه ای داخلی سازمان ، واحد فروش و بازار شده است.

بابک جوادی

بابک جوادی با بیش از 15 سال سابقه حضور موثر در حوزه های مدیریت زنجیره تامین و لجستیک ، مهندسی فرآیند و معماری سازمانی و توسعه محصول ، در مجامع دانشگاهی و سازمانهای ایرانی نامی شناخته شده است. دکتر جوادی ، دارای دکترای مهندسی صنایع از دانشکده فنی دانشگاه تهران ، مدرس و عضو هیات علمی دانشگاه تهران و از سردبیران مجله نخبگان علوم و مهندسی است. تلفیق دانش تئوری به روز و همچنین تجربه سالها همکاری به عنوان مدیر یا مشاور سازمانهای ایرانی و حضور در بخش تحقیق و توسعه کمپانی آمریکایی ایتون در کشور هلند ، موجب شده او یکی از مشاوران توانا و عملیاتی به منظور پروژه تغییر و بهبود قابلیت های سازمانی در محیط پویای کسب و کارهای امروزی به شمار آید. ایشان دارای تالیفاتی در زمینه مشاوره مدیریت در عمل و برنامه ریزی سیستم های یکپارچه است و تدریس دوره های کاربردی برای کارشناسان و مدیران در شرکت های تولیدی و خدماتی را در سوابق کاری خود دارد.